واحد فروش 2018-05-22T09:12:09+00:00

واحد فروش

کارشناسان فروش ما با مشاوره‌ای مناسب مشتریان را در تحقق یک خرید آگاهانه یاری می‌دهند. اساس کار شرکت ایروف و مخصوصا واحد فروش مجموعه بر مشتری مداری و تعامل صادقانه با مشتری قرارداده شده است و با توجه به محصولات شرکت و تنوع وسیع مشتریان، کارشناسان فروش ما حلقه واسط مشتریان با شرکت هستند. این واحد بنا به نیاز مشتری با ارائه اطلاعات فنی مناسب در مورد کلیه محصولات ، وی را در انتخاب بهترین محصول راهنمایی کرده و شرایط جلب رضایت مشتری را فراهم می‌کنند.

واحد فروش شرکت ایروف با تکیه بر ابزار‌های نوین اعم از مرکز تماس ( ارتباط تلفنی، فکس، SMS ، ایمیل و شبکه‌های مجازی ) ، بانک اطلاعاتی مشتریان و نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM ، اقدام به ارتباط موثر با مشتریان خود نموده تا با این ارتباط ویژه و همیشگی این امکان را فراهم کند که بهترین خدمات را به مشتریان شرکت ارائه دهد و در صورت نیاز به یک محصول خواص پس از بررسی‌های لازم توسط واحد‌های مختلف تولیدی و مهندسی شرکت نیاز مشتری را پاسخگو باشد.

عرضه محصولات شرکت با توجه به تنوع آلیاژ مفتول و پوشش‌های ثانویه آن و کاربری‌های متفاوت، در دو واحد فروش مجزا انجام می‌پذیرد که کارشناسان فروش آن به صورت تخصصی و جداگانه پاسخگو مشتریان محترم می‌باشند.

ترانزیت

مسئول ترانزیت آقای نیک نژاد

فروش مسوار و فنر

کارشناسان فروش آقایان حسینخانی و خلیلی و سرکار خانم آفرین

فروش پیچ و اتومات

کارشناسان فروش آقایان جعفری و صادقی

تیم فروش شرکت ایروف

همکاران فوق تیم تشکیل دهنده واحد فروش ما می‌باشند که از طریق راه‌های ارتباطی زیر می‌توانید با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید

مجتبی خلیلی
مجتبی خلیلیکارشناس فروش فنر و مسوار
نیما جعفری
نیما جعفریکارشناس فروش پیچ و اتومات
لطف الله حسینخانی
لطف الله حسینخانیکارشناس فروش فنر و مسوار
telegram
سرکار خانم شعاعی
سرکار خانم شعاعیمدیر بخش توسعه فروش
سرکار خانم آفرین
سرکار خانم آفرینکارشناس فروش فنر و مسوار
محمد رضا صادقی
محمد رضا صادقیکارشناس فروش پیچ و اتومات
جعفر نیک نژاد
جعفر نیک نژادمسئول واحد ترانزیت
محمد رضایی
محمد رضاییکارشناس فروش پیچ و اتومات